Hakkımızda

MDM Ahşap

ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00
Vatan Cad. Çayırbaşı Sok.No:14/A-1
Çağlayan Kağıthane İSTANBUL
KURUMSAL ÇÖZÜMLER
+(90) 212 246 73 11

SON TEKNOLOJİ MAKİNA PARKURU
VE PROFESYONEL EKİBİMİZLE "SİZ TASARLAYIN, BİZ YAPALIM."

MDM Ahşap, ahşap modüler mobilya sektörüne 2007 yılında panel ebatlama, pvc kenar bantlama ve CNC makinalarıyla adım atmıştır.
Müşteri memnuniyetini esas alan, müşterilerinin sesine kulak veren, bu amaç doğrultusunda sürekli kendini geliştiren firmamız, sürekli kendini yenileyen felsefesiyle MDM kapak markasıyla membran kapak üretimini de aynı özen ve titizlikle hayata geçirmiştir.
Çağlayan ve Seyrantepe'deki 2000 m2'yi aşan kapalı alanında, son teknoloji ve geniş makine parkuru ile hizmet vermektedir.
Herşey zamanında ve müşteri için ilkesiyle siparişten teslimata kadar tüm süreçte etkin ve verimli bir hizmet sunumu sağlarken, zengin ve kaliteli ürün yelpazesini üstün deneyimiyle harmanlayarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımaktadır

0

YILLIK TECRÜBE

0

MUTLU MÜŞTERİ

0

GÜNLÜK ÜRETİM ADEDİ

KURUMSAL ÇÖZÜMLER

Kurulduğumuz günden bu yana herşey zamanında ve müşteri için ilkesiyle siparişten teslimata kadar tüm süreçte etkin ve verimli bir hizmet sunumu sağlarken, mimarlık ofisleri, mobilya firma ve mağazaları gibi bir çok kurumsal firmaya zengin ve kaliteli ürün yelpazesini üstün deneyimiyle harmanlayarak hizmet vermekte ve müşteri menuniyetini en üst seviyeye taşımaktadır.

ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK VE BİLGİ ALMAK İÇİN...

2020©www.mdmahsap.com.tr- Tüm Hakları Saklıdır